Zwroty i reklamacje

Zwroty

W ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki masz możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu wypełnij formularz (pobierz tutaj) razem z zakupionym towarem odeślij go do nas.

Po otrzymaniu zwracanych towarów dokonamy zwrotu kosztów na wskazane konto bankowe. Zwracamy pełen koszt towarów. Zwracający ponosi koszty dostawy oraz odesłania zwracanych produktów do nas.

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone, a sam produkt nie może być używany – zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Reklamacje

Możesz dokonać reklamacji jeżeli stwierdziłeś:

1. wad fabrycznych produktu;

2. uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie dostawy, Pamiętaj, aby sporządzić w obecności kuriera protokołu szkody jeżeli Twoja paczka jest uszkodzona,

3. niezgodności produktu z produktem zawartym w zamówieniu.

Każdą reklamacje staramy się rozpatrzyć tak szybko jak to możliwe. Klienta o decyzji zostanie poinformowany drogą mailową w ciagłu 14 dni. W przypadku uznania reklamacji wyślemy nowy produkt na wskazany przez Ciebie adres ,a jeśli będzie to niemożliwe zwrócimy Ci koszt zakupu.

Aby dokonać reklamacji produktu, należy wypełnić formularz reklamacyjny, załączyć zdjęcia produktów reklamowanych I przesłać je na adres reklamacje@full-mellow.pl.