O nas

Szczęście składa się
z małych
przyjemności...

Nie bierzemy siebie zbyt poważnie, lubimy wyzwania staramy się odnajdować szczęście we wszystkim, co robimy, ale zawsze poważnie myślimy o naszych produktach, ich jakości i składnikach.

Full Mellow jest szczęśliwym miejscem, w którym dbamy o swoją pracę i jesteśmy dumni z każdego stworzonego produktu... ~ Aneta Leopold, właścicielka marki

Text

Wierzymy...

Wierzymy w tworzenie skutecznych produktów z najlepszych surowców, olejków eterycznych i bezpiecznych materiałów syntetycznych.
Tworzymy wyjątkowe produkty i zapachy. Przygotowujemy je ręcznie, przy użyciu niewielkiej ilości środków konserwujących, używając wyłącznie wegańskich składników.

Wierzymy w kupowanie składników od firm, które nie zlecają testów na zwierzętach. Nasze kosmetyki testowane są przez ochotników

Wierzymy, że szczęście składa się z małych przyjemności.
Szczęśliwi ludzie to produkt pełen pozytywnej energii.

Wierzymy w długie kąpiele w blasku świec, dziecięcą radość, szczery uśmiech, prawo do popełniania błędów i nowy początek.

Wierzymy, że dobrem i szczęściem należy się dzielić z innymi.

Wierzymy, że każdy Klient staje się częścią naszej rodziny.

Kontakt

bathbomb

Wspólpracuj z nami!

Masz sklep stacjonarny (lub internetowy) i poszukujesz nowej marki do swojego konceptu? A może tworzysz event i szukasz wystawców, patronów? My - Full Mellow staramy się poszerzać naszą dostępność i pojawiać się w coraz to nowych miejscach/ miastach, więc zawsze chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją. Jesteśmy też chętni wychodzić do Was z naszą ofertą, więc rozważymy również każde zaproszenie na event.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Placing Full-Mellow label on cardboard box with a product

ZAMÓWIENIA HURTOWE

Nasze produkty idealnie sprawdzą się np. jako prezent dla współpracowników, pamiątka z eventu lub podziękowanie dla gości weselnych...

Napisz do nas!

Z przyjemności przygotujemy dla Ciebie ofertę dla zamówień hurtowych. Poinformuj nas jakie wydarzenie organizujesz, jaka jest jego data i jakie produkty najbardziej Cię interesują, a my zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić!

B2B formularz kontaktowy